19
Ağu

En Uygun Astropay Fiyatları

Değerli müşterilerimiz/ziyaretçilerimiz. Türkiye de sunduğumuz hizmeti daim ettirmek adına, fiyatlarımızı her zaman daha makul tutuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamanın birinci kuralı, müşteri cebini yakmayan fiyatlar belirlemektir. Bu kuralı benimseyerek astropay fiyatlarımızı her zaman uygun tutuyoruz. Firmamız 8 yılı aşkın ön ödemeli kart satışı tecrübesini, sunduğu hizmete yansıtarak kaliteli hizmet sunmayı hedef haline getirmiştir ve bu hedeften asla vaz geçmemiştir. Değişen Astropay Fiyatlarından

Read more

30
Haz

Astropay Bozdurma

Astropay ön ödemeli kartlar arasında en çok tercih edilenidir. Daha kolay alışveriş yaparak güvenli bir şekilde işleminizi tamamlamayı amaçlamaktadır. Elbette ki her aşamasında kolaylık olan astropay bozdurma söz konusu olduğu zamanda bu kolaylığın devam etmesi beklenmektedir. Peki ama astropay bozdurma işlemi nasıl yapılmalıdır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken temel husus kaliteli ve işini titizlikle yapan bir adres ile çalışmanız gerektiğidir.

Read more

9
Haz

Kredi Kartı İle Astropay Almak

Değerli müşterilerimiz/ziyaretçiler; Firmamız henüz kredi kartı ile satış yapmamaktadır. Ancak astropay kullanıcıların, en büyük hatalarından biri kredi kartı ile astropay almak. Bir çok firma (sektörde ismi olan ve bilinirliği olan güvenilir firmalar) kredi kartı ile satış yapmamaktadır. Sistem nakit üzeri kurulu olduğu için ve pos kullanmak istemediklerinden dolayı satış yapmazlar. Bazı firmalar ise sattıklarını iddia ederler. Eğer firmayı bilmiyorsanız KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE KREDİ

Read more

9
Haz

Astropay Yasaklandımı (Bittimi)

Ön ödemeli kart sistemi kullanıcılarının en çok korktuğu şeydir. Kullandığı aşina olduğu sistemin kapatılması ve bitirilmesi. Ön ödemeli sistem kullananlar mutlaka ukash duymuştur. Uzun bir süre sektöre hakimiyet sağlayan ve genel anlamda en çok tercih edilen kartın kapatılması, akıllarda bazı soru işaretleri bırakıyor. Bir kaç ay sektör boşluğu düştü. 4 5 yıllık firma olan Astropay, ukashın gölgesinde kaldığı için açıkçası

Read more

7
Haz

Astropay Card Bozdurma

Astropay kart satın aldınız ve kullanmaktan vazgeçtiniz. Bu gibi durumlarda astropay bozdurarak paranızı geri alabilirsiniz. Satış yapan firmalar, bozdurma işlemi de yapmaktadır. Fakat satın aldığınız fiyattan bozdurma yapamazsınız. Belli bir komisyon karşılığı satılır ve belli bir komisyon karşılığı ile bozulur. Yüksek Kurdan Bozum Yapabilirsiniz; Değerli müşterilerimiz, firmamız, diğer firmalara oranla daha yüksek kur belirleyerek astropay bozum işlemleri yapar. Yapmanız gereken, canlı

Read more

11
May

500 Usd Astropay Satın Al

Firmamız güvencesiyle 500 usd astropay satın alabilirsiniz. Yapmanız gerek canlı destek ekibimizle irtibata geçmenizdir. Tüm kart fiyatlarımız için astropay sayfamızı ziyaret ediniz.

11
May

250 Usd Astropay Satın Al

Firmamız güvencesiyle 250 usd astropay satın alabilirsiniz. Yapmanız gerek canlı destek ekibimizle irtibata geçmenizdir. Tüm kart fiyatlarımız için astropay sayfamızı ziyaret ediniz.

11
May

100 Usd Astropay Satın Al

Firmamız güvencesiyle 100 usd astropay satın alabilirsiniz. Yapmanız gerek canlı destek ekibimizle irtibata geçmenizdir. Tüm kart fiyatlarımız için astropay sayfamızı ziyaret ediniz.

11
May

50 Usd Astropay Satın Al

Firmamız güvencesiyle 50 usd astropay satın alabilirsiniz. Yapmanız gerek canlı destek ekibimizle irtibata geçmenizdir. Tüm kart fiyatlarımız için astropay sayfamızı ziyaret ediniz.

11
May

25 Usd Astropay Satın Al

Firmamız güvencesiyle 25 usd astropay satın alabilirsiniz. Yapmanız gerek canlı destek ekibimizle irtibata geçmenizdir. Tüm kart fiyatlarımız için astropay sayfamızı ziyaret ediniz.