Astropay Dolandırıcılığı

astropay sikayetAstropay kart güvenli alış veriş yapmanıza olanak sağlayan bir nakit ödemeli kart sistemidir.

Değerli müşterilerimiz, Ülkemizde dolandırma, hak yeme gibi alışkanlığı bulunan binlerce insan ne yazık ki var. Makalemizde dolandırılma riskini minimum seviyeye indirmeniz için ipuçları vereceğiz.

1-) Ucuz Astropay Alma İsteği.

Bizim insanımızın vaz geçemediği huylarından bir tanesidir. Bir ürünü değerinin altında alabileceğini sanmak. Hangi firma zararına satış yapar ? Her ürünün değeri olduğu gibi astropay kartın da piyasa değeri vardır. Maksimum yapılabilecek işlem, firmanın kar marjını düşürüp çok az fiyat farkı ile ucuz astropay satışı yapabilir. Değerinin altında satış yaptığını iddia eden sitelerden alış veriş yapmayın, paranızın tamamını kaybedersiniz.

2-) Başka Firma İsmi Kullanarak Astropay Satışı Yapmak

Bir diğer konumuz, firma sahtekarlığı yapmak. Genelde Google Reklamlarında görebileceğiniz bir yöntemdir. Bilinen güvenilen bir firmanın ( firmamızın birebir içeriğinin çalınarak dolandırmak istediklerine şahit olduk) sitesinin kopyasını alarak, sadece canlı destek ve tel numaralarını değiştirip dolandırmaktadırlar.

 

 

astropay reklam

3-) Google Reklamı Sayesinde Astropay Satan Bazı Firmalar.

Bildiğiniz gibi reklam vermek, belli bir ücret ödeyerek anında ilk sayfada yer almaktır. Dolandırıcı şahıslar sürekli site değişikliği yaparak, insanları sürekli dolandırmaktadırlar. Reklam veren firmaların köklü, bilinir bir firma olup olmadıkları özellikle dikkat etmekte fayda var.

Astropay nedir ve daha fazla bilgi için tıklayın.

https://www.astropaycard-tr.com/astropay-nedir/

 

2 Comments

 1. Erdem-Reply
  9 Haziran 2016 at 14:10

  Özellikle adwords reklamları açan sitelere dikkat edin çoğu dolandırıcı oluyor 2 yıldır bu siteden alıyorum bir sorun yaşamadım.

  • admin-Reply
   10 Haziran 2016 at 09:10

   Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

Leave A Comment