Astropay Card Bozdurma

astropay card bozdurAstropay kart satın aldınız ve kullanmaktan vazgeçtiniz. Bu gibi durumlarda astropay bozdurarak paranızı geri alabilirsiniz. Satış yapan firmalar, bozdurma işlemi de yapmaktadır. Fakat satın aldığınız fiyattan bozdurma yapamazsınız. Belli bir komisyon karşılığı satılır ve belli bir komisyon karşılığı ile bozulur.

Yüksek Kurdan Bozum Yapabilirsiniz; Değerli müşterilerimiz, firmamız, diğer firmalara oranla daha yüksek kur belirleyerek astropay bozum işlemleri yapar. Yapmanız gereken, canlı destek uzmanımız bağlanıp, bozdurmak istediğiniz miktarı belirtmek. Temsilcimiz kartınızın bedelini size bildirecektir. Eğer size uygun olursa bozdurma işlemleri başlayacaktır.

Astropay Bozdurma İşlemleri

Rakam konusunda temsilcimizle anlaşılması halinde, bozum işlemleri sırasıyla yapılır. İlk önce temsilcimiz sizden 16 haneli pin numarasını isteyecektir. Pin kontrolü yapılıp onay alındıktan sonra, temsilcimiz sizden kullandığınız bankanın bilgilerini isteyecektir. Banka bilgilerini iletmeniz halinde paranız anında hesabınıza yansıyacaktır.

Astropay Bozdururken Paranızı Kaptırmayın.

Astropay her firmadan alınmayacağı gibi astropay bozdurma da her firmadan yapılmaz. Bilinirliği olan güvenli firmalardan kur bilgisi veya bozum yapacağınız kart TL karşılığını öğrenerek size en uygun seçeneği seçmelisiniz. Bilmediğiniz tanımadığınız firmadan çok yüksek kur alsanız dahi pin numaranızı vermeyiniz. Pin numaranızı alıp, anında engellenir siniz. Fazla para almak isterken, astropay kart şifrenizi kaptırmış olursunuz. Lüften bilmediğiniz firmalardan işlem yapmayınız.

Leave A Comment